Úterý 16. 10.



10:00 Následuje spoušť - 9 min, CZE ENG
10:10 Rok na farmě - 10 min, CZE ENG
10:20 Závan modré zimy - 5 min, CZE ENG
10:25 Ingredience amerického snu - 5 min, CZE ENG
10:30 Liány, vzhůru! - 5 min, CZE ENG
10:35 Kus lesa - 2 min, CZE ENG
10:40 Zebřičky: Téměř jako lidé, transformují studium chorob - 10 min, CZE ENG
10:50 Glykolék - Další krok k léčbě rakoviny, 4 min, CZE ENG


Moderuje: Marek Janáč
Hosté: Ing. Pavel Horký, PhD (FAPPZ ČZU), Ing. Jan Nevoral, Ph.D. (Biomedicínské centrum LF UK v Plzni)



Programové tipy

LSFF 2018Ve čtvrtek 18. 10. 2018 od 18:00 hod v Kruhové hale ČZU

DJ MardošaDJ Mardoša (Tata Bojs)
Čtvrtek 18. 10. 2018 20:00
Univerzitní klub Kruháč

KarBar LSFF 2018Každý festivalový den před Kruhovou halou ČZU