Loni měl KarBar premiéru na LSFF a my se letos těšíme na druhý díl! Takže co se bude letos dít v modrém foodtrucku  během LSFF 2018?


IMG_0622Kam jste s modrým foodtruckem mezi loňským a letošní říjnem vyrazily a co se dělo?

Karin & Bára: Zimní sezónu jsme sbíraly inspiraci po světě. Barča v Kanadě a já v teplých krajích na Kanárech. Přivezly jsme si kupu nápadů nejen v oblasti gastronomie, ale třeba i ekologie. V létě jsme parkovaly v naší oáze klidu v Pavlově na Pálavě a vyjely si na pár zajímavých akcí, například na Pálavské vinobraní 2018. Také jsme s KarBárkem oslavily první narozeniny a rozjely to s naším nejoblíbenějším DJem  – Tea Jayem Ivem – který minulý rok zahrál i na LSFF , v rytmu rock´n rollu.

Jaké budou letos na pultě a na baru novinky?

Karin & Bára: Na festival přivezeme to nejlepší z letní sezóny 2018, takže se můžete těšit například na „Kubánce na Pálavě“, sandwich „Řek, co bys neřek“, „Kuřecí Tandori Wrap s Raítas“, „AvoToast“ a další mňamky. Samozřejmě nebudou chybět míchané koktejly, výborná kávička Rituale Caffee a kávové specialitky z ní – Black Tonic, Baileys Ice coffee atd., domácí limonády či něco sladkého na zub, třeba Brownie či vylepšená horká čokoláda…

Kde budete na LSFF parkovat letos?

Karin & Bára: Přece hned u červeného koberce, v centru dění u Kruháče!

 

Comments are closed.