Občerstvení budou mít na starosti Karin a Barča se svým modrým foodtrackem KarBar zaparkovaným vedle Velké auly. A budou vařit podle toho, co se bude promítat.

 

 

karbarautickoCo je KarBar a kde většinou parkuje?

KarBar je náš Bar v Káře – pojízdný fresh bar v přívěsu, který jsme skrz na skrz prohnilý pořídily letos v březnu od „kolotočářů“. Po dvou měsících rekonstrukce zvládl testovací jízdu a dojel v celku na Pálavu. V Pavlově vedle Archeoparku se nám tak zalíbilo, že jsme se odtamtud nehnuly skoro celou sezónu. Nedávno jsme se rozhodly „Smurfiho“ (Šmoula – modrý tvor s bílou čepicí, poznámka redakce) vyvětrat a zajely za kulturou na Pálavské vinobraní v Mikulově a teď vyrážíme v říjnu na LSFF do Prahy. Příští letní sezónu bychom rády objížděly různé festivaly a sportovní eventy, kde jsme vlastně začaly (Fit Monster…).

 

Kde vás najdeme zaparkovaný na LSFF?

Najdete nás v centru dění, v záři reflektorů, hned vedle vstupu do auly.

 

Co budete mít dobrýho?
Rády bychom naši nabídku upravily tematicky k promítaným filmům (například k diskuzi „Mléko až na kost“ po filmu Mléko: Fakta, čísla a pověry bychom rády připravily dezert z tapioky s kokosem z alternativního mléka, k filmu Rýžové nudle“ jarní vietnamské rolky a k filmu Bachovy bobule se nabízí něco z bobuli, třeba taková rakytníková limonáda či limča Pinot Noir, to by byla pecka!). Stále se budeme držet našeho konceptu „street fit food“ – zdravé či zdravější verze dobrot, které jistě znáte. Upečeme něco „plnotučného“, ale i vegan, raw či bez lepku k naší skvělé kávě od Rituale Caffe, připravíme něco dobrého na grilu… ale to se nechte překvapit! Jednou z našich velkých zálib je totiž improvizace.

 

Na jaký půjdete film, když budete mít čas?
„Rýžové nudle“, pokud nám poradí, jak na ně a určitě na film o Ginu –mimochodem musíte ochutnat náš Gin s rozmarýnovou domácí limčou… mňam! A když bude ještě večer hlad, tak na Noční žraso. Jinak nás ještě láká „The Canary Islands“, jeden z našich druhých domovů =)

Comments are closed.