FuckUp Nights je série pravidelných setkání, při kterých známé osobnosti mluví o věcech, co se jim dvakrát… někdy i třikrát… nepovedly. Roman Vaněk, Michal Otípka, Aneta Synková a Honza Havaš. Letos poprvé na ČZU na LSFF v Kruhové hale v pondělí 15. 10. ve 20:00 hodin.

Vstupenky jsou k mání na loopeny.cz.

 

vaněkRoman Vaněk

  • zakladatel a šéf Pražského kulinářského institutu
  • autor kuchařských bestsellerů, scenárista
  • průvodce gastronomickými pořady

 

 

 

 

 

otípkaMichal Otípka

 

  • ing. na VŠE Fakulta mezinárodních vztahů, dálkově doktorské studium na ČZU
  • podílel se na projektu léčebného konopí
  • CEO společnosti Growcity.cz
  • prezident IKMF CZ (International Krav Maga Federation), stupeň Expert 3

 

 

 

 

Aneta Synková

synkováProč Aneta vystoupí na gastrospeciálu Fuckup Night? „Protože můj první a největší fuckup byl právě nejvíce spojen s jídlem. Cesta z anorexie, uzavření do sebe a hrocení všeho ke zlaté střední cestě, sebelásce, balanci mezi jídlem a pohybem byla dlouhá, strastiplná ale nyní mohu na svém Instagramu ponaučovat ze svých chyb, motivovat do pohybu, cvičení, plavání či chůze, pomáhat slečnám v boji s poruchou příjmu potravy a hlavně dennodenně inspirovat a ukazovat, že dívat se na svět s úsměvem, pokorou a vděčností je mnohem jednodušší. Následoval i další fuckup, kdy mi hrozilo, že nebudu chodit. O všem s mnohem více se budu těšit na přednášce.”

 

 

 

 

43405839_1359162040881344_1488735303739899904_nHonza Havaš

Deset let pracoval v reklamě a marketingu, pak se zapsal do dálkového studia gastronomické a hotelové školy. V rámci plnění životního snu pracoval jako pomocný kuchař, později si ve vsi Zájezd otevřel restauraci. Dnes ho opět živí práce v reklamě a marketingu, gastronomii se věnuje jen v rámci vlastní rodiny a přátel. Nepřestává spřádat plány na gastronomický důchod.

Comments are closed.